Πλαστικός Χειρουργός ζητά να προσλάβει Νοσηλευτή/ Νοσηλεύτρια στη Λεμεσό.

Καθήκοντα και ευθύνες:

•Καλωσόρισμα ασθενών κατά την άφιξη.

•Οργάνωση καθηκόντων.

•Διαχείριση συστήματος αρχειοθέτησης.

•Διευθέτηση ραντεβού των ασθενών.

•Παροχής φροντίδας ασθενών πριν και μετά τη χειρουργική επέμβαση ή θεραπεία.

•Προετοιμασία ασθενών για χειρουργική επέμβαση.

•Προετοιμασία και οργάνωση του χειρουργείου.

•Συνεργασία με τον Χειρουργό και Αναισθησιολόγο.

•Αποστείρωση χειρουργικών εργαλείων.

•Εκτελεί επιπρόσθετα καθήκοντα μετά από οδηγίες του Χειρουργού.

Απαιτούμενα προσόντα:

•Πτυχίο νοσηλευτικής. Να είναι εγγεγραμμένος/η στο Σύνδεσμο Νοσηλευτικής και Μαιευτικής Κύπρου.

•Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

•Γνώση Ρωσικής γλώσσας και προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

•Επικοινωνιακές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα στην εργασία, ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, κριτική σκέψη.

•Σωστή διαχείριση χρόνου και καθηκόντων, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση.

•Ακεραιότητα χαρακτήρα και εχεμύθεια.

•Προθυμία για μάθηση.

•Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.

Μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων.

Εάν ενδιαφέρεστε να υποβάλετε αίτηση για την θέση νοσηλευτή/τριας, προωθήστε το βιογραφικό σας:

Οι αιτήσεις θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

Θα ενημερωθούν μόνο οι επιτυχημένοι υποψήφιοι/ες.

Information

Cyprus, Limassol

Nurse

Medical Clinic

2 years ago

Education Required:
Associate Degree