Job Description

Υπεύθυνος Αποθήκης Εργοστασίου

Η εταιρεία Stelmeco Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Επιφανίου, ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο, έμπειρο και τεχνικά καταρτισμένο για τη θέση του Υπεύθυνου Αποθήκης με έδρα τη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

•Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης και της παραγωγής.

•Οργάνωση και συντονισμός των παραγγελιών και παραδόσεων στους πελάτες.

•Καθοδήγηση και αξιοποίηση του εργατικού δυναμικού για τη σωστή εκτέλεση εργασιών.

•Διευθέτηση προληπτικής συντήρησης του εξοπλισμού του εργοστασίου.

•Υπεύθυνος για θέματα Ασφάλειας και Υγείας.

Κύρια Προσόντα

•Τουλάχιστον δύο χρόνια σχετικής επαγγελματικής εμπειρίας.

•Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

•Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.

•Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας.

•Πολύ καλές γνώσεις προγραμμάτων Η/Υ.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 23 Απριλίου δηλώνοντας τη θέση στο [email protected] ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Information

Cyprus, Limassol

Warehouse Supervisor

Building Materials

2 years ago

Experience Required:
2+ years
Education Required:
Higher Education Diploma