Job Description

Συγκολλητής

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, ζητά να προσλάβει άμεσα Συγκολλητή για Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία συγκολλητή τουλάχιστον 1 χρόνο

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση βαρέων μηχανημάτων
  • Επιδιορθώσεις βαρέων μηχανημάτων
  • Ανακατασκευές βαρέων μηχανημάτων

Παρέχεται εκπαίδευση στα πιο πάνω καθήκοντα.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικά

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] με τίτλο: HM0221 ή επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 44 40.

Welder

Y. Skembedjis & Sons Ltd, the leading supplier of forklift Trucks and Warehouse Equipment, seeks to employ Welder for Limassol workshop.

Candidate Requirements:

  • At least 1 year experience as a welder – essential

Duties:

  • Repairing of trucks
  • Reconditioning of trucks

Training will be provided to the successful candidate.

Candidates interested in the above position and complying with the requirements should submit their resumes to [email protected] with subject reference: HM0221 or contact at 7000 44 40

All applications will be treated with confidentiality.

Information

Cyprus, Limassol

Welder

Inports/ Exports

3 years ago

Experience Required:
1+ year
Education Required:
High School Diploma