Η φαρμακευτική εταιρεία George Petrou Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ για τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στη Λευκωσία.
ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:

  • Γενικά καθήκοντα υποδοχής
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Τιμολόγηση πελατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας και αρχειοθέτηση
  • Προετοιμασία ή/και επεξεργασία αρχείων για τις ανάγκες άλλων τμημάτων της εταιρείας
  • Καθήκοντα σχετικά με τη θέση εργασίας

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:

  • Γραμματειακές σπουδές ή συναφές πτυχίο
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Power Point)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες, φιλική και ευχάριστη προσωπικότητα, ευφράδεια λόγου
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Εμπειρία σε λογιστήριο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

ΑΠΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΩΦΕΛΗΜΑΤΑ:
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει 13ο μισθό, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη και ταμείο προνοίας.
ΑΙΤΗΣΕΙΣ:
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα σε ένα από τα ακόλουθα:

Διεύθυνση: George Petrou LTD: Τ.Θ. 17100, 2260 Λατσιά, Λευκωσία, Κύπρος
Φαξ: 22753644 | E-mail: [email protected]

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΟΥΝ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΕΣ

Information

Cyprus, Nicosia

Secretarial

Pharmaceuticals

3 years ago

Experience Required:
2+ years
Education Required:
General Equivalency Diploma (GED)