Job Description

Ψάχνουμε Purchasing Administrator που θα ενταχθεί στην ομάδα μας. Αν πιστεύεις ότι έχεις τα προσόντα, στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο: [email protected]

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος του στοκ της αποθηκής.
  • Καθημερινή καταχώρηση τιμολογίων στο σύστημα της εταιρείας.
  • Έλεγχος προτιμολογίων και εγγραφών προμηθευτών.
  • Έλεγχος αναμονών των φορτίων και ενημέρωση προς το προσωπικό της εταιρείας για τις παραλαβές.
  • Καταχώρηση κοστολογήσεων στο σύστημα.
  • Αρχειοθέτηση.
  • Οποιοδήποτε άλλο αίτημα παρουσιαστεί από το τμήμα αγορών.

Προσόντα:

  • Kάτοχος Διπλώματος ή Πτυχίου σε συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πνεύμα συνεργασίας.
  • Kαλή γνώση H/Y.

Προσφέρονται:

  • Άριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • €1200-1300 + 13ος μισθός
  • Προοπτικές Ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας και αφού αξιολογηθούν, θα γίνει επικοινωνία με τους υποψήφιους που πληρούν τα προσόντα, για διευθέτηση συνάντησης.

Information

Cyprus, Limassol

Administrator

Logistics

2 years ago

Education Required:
Higher Education Diploma