Job Description

Βασικά Καθήκοντα:

  • Προώθηση και ενημέρωση φαρμακείων για τα προϊόντα της εταιρείας μας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο.
  • Πολύ καλή γνώση Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας.
  • Άδεια οδηγού.
  • Οργανωτικές ικανότητες και ανάπτυξη πρωτοβουλίας, ευχάριστη προσωπικότητα, ευφράδεια λόγου.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε πωλήσεις.

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει 13ο μισθό, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη και ταμείο προνοίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα σε ένα από τα ακόλουθα:

Διεύθυνση: George Petrou LTD: Τ.Θ. 17100, 2260 Λατσιά, Λευκωσία, Κύπρος

Φαξ: 22753644 | E-mail: [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές

Basic Responsibilities:

  • Promote and inform Pharmacies regarding our products.

Required Qualifications:

  • University degree.
  • Very good knowledge of Greek and English.
  • Driving Licence.
  • Organizational skills and initiative development, pleasant personality, speaking fluency.
  • At least 2 years of experience in sales.

Earnings and Benefits:

  • An attractive remuneration package is offered that includes a 13th salary, medical insurance and provident fund.

Applications:

Candidates are kindly requested to send a full CV to one of the following:

Address: George Petrou LTD: PO Box 17100, Latsia 2260, Nicosia, Cyprus

Fax: 22753644 | E-mail: [email protected]

All applications will be considered strictly confidential

Information

Cyprus, Nicosia

Sales Representative

Pharmaceuticals

2 years ago

Experience Required:
2+ years
Education Required:
University Degree