Job Description

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥ – (Πολιτικός Μηχανικός, Επιμετρητής Ποσοτήτων)

Η Ομοσπονδία Συνδέσμων Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Ο.Σ.Ε.Ο.Κ.), ζητά να προσλάβει Πολιτικό Μηχανικό ή Επιμετρητή Ποσοτήτων με τα πιο κάτω προσόντα, καθήκοντα και ωφελήματα:

  1. Απαιτούμενα Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου στην Πολιτική Μηχανική ή Επιμέτρηση Ποσοτήτων

  • Μέλος του Επιστημονικού Τεχνικού Επιμελητηρίου Κύπρου

  • Άριστη γνώση στο χειρισμό Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, (MS Office (Word, Excel, PowerPoint, κ.α.)

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία – Γραφή)

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας

  • Ελάχιστη πείρα 2 έτη.

  • Γνώσεις σε τομείς όπως:

Ø  Ασφάλεια και Υγεία στην Εργασία

Ø  Διαχείριση Αποβλήτων από Εκσκαφές Κατασκευές και Κατεδαφίσεις

Ø  Διαχείρισης Συμβολαίων για Κατασκευαστικά Έργα

Ø  Εκπαιδευτικές Ικανότητες (π.χ. Εκπαιδευτής Επαγγελματικής Κατάρτισης, κ.α.) θα θεωρηθούν ως πρόσθετα προσόντα.

Αιτητές που δεν πληρούν τα προσόντα ή αιτήσεις στις οποίες δεν επισυνάπτονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά δεν θα αξιολογούνται.

  1. Καθήκοντα Ευθύνες

  • Σύνταξη αλληλογραφίας.

  • Παρακολούθηση σχετικών Νομοθεσιών.

  • Τήρηση αρχείου.

  • Διεξαγωγή ερευνών και μελέτη στατιστικών/ εγγράφων.

  • Διεξαγωγή Σεμιναρίων, Ημερίδων.

  • Επικοινωνία με Μέλη.

  • Υποστήριξη Μελών σε συναφή θέματα.

  1. Απολαβές – Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων και πείρας

  • Ταμείο Προνοίας

  • 13ος  Μισθός

 Αιτήσεις  (τυπώστε από https://www.oseok.org.cy/modules/news/datafiles/FILE_7412C3-BEAB6E-DFB40E-D023D6-27575E-1D4834.pdf ), συνοδευόμενες με βιογραφικό σημείωμα και ανάλογα αποδεικτικά, να αποστέλλονται στην Ηλεκτρονική Διεύθυνση [email protected],  μέχρι τις 28/10/2021

Αίτηση η οποία δεν έχει συμπληρωθεί στο σύνολο της δεν θα αξιολογείται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.

Information

Cyprus,

Civil Engineer

Engineering

2 years ago

Experience Required:
2+ years
Education Required:
University Degree