Η εταιρεία μας Veluda International που εξειδικεύεται στον τομέα επεξεργασίας νερού εδώ και 20 χρόνια μεγαλώνει την ομάδα της και αναζητά δυναμικό πωλητή για την Λεμεσό.
Καθήκοντα:
Ανάπτυξη και διαχείριση υφιστάμενων και νέων πελατών μέσω προγράμματος επικοινωνίας και επισκέψεων
Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας και προσφορά ιδανικών λύσεων ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε πελάτη
Απαραίτητα Προσόντα :
Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στο χώρο των πωλήσεων
Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
Διαχείριση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel etc.)
Άριστες ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας
Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας με οργανωτικές ικανότητες
Επιθυμητά προσόντα:
Γνώση Ρωσικής γλώσσας ή επιπλέον γλώσσας
Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Γενικές γνώσεις σχετικά με την επεξεργασία νερού
Προσφέρουμε:
Εκπαίδευση
Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
Βοnus
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού!

Information

Cyprus, Limassol

Sales Consultant

Water Filters Industry

3 years ago

Experience Required:
2+ years
Education Required:
High School Diploma