Η εταιρεία Stelmeco Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών της Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ, ζητά να προσλάβει εργάτη για το εργοστάσιο της στην Βιομηχανική Περιοχή του Αγίου Συλά στη Λεμεσό.
Κύρια Καθήκοντα

  • Παραλαβή και αποθήκευση πρώτων υλών.
  • Συσκευασία έτοιμων υλικών προς φόρτωση.
  • Ετοιμασία παραγγελιών και φόρτωση εμπορευμάτων για τους πελάτες.

Κύρια Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση καθώς και στο χειρισμό fork lift και γερανού, θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα.

Απολαβές
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο [email protected] ή στο φαξ 22431534 μέχρι τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου.
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.
Σημείωση
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Information

Cyprus, Limassol

Worker/ Labourer

Building Materials

3 years ago

Experience Required:
1+ year