Στους φούρνους Ζορμπά αναζητούμε υπεύθυνα άτομα για τη θέση του Διευθυντή Καταστήματος τα οποία θα οργανώνουν και θα επιβλέπουν τις καθημερινές λειτουργίες των τμημάτων: αρτοποιείου, μαγειρείου, ζαχαροπλαστείου & Coffee Berry.

Κύρια καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και καθοδήγηση υφιστάμενου προσωπικού και εκπαίδευση νεοεισερχόμενου προσωπικού
  • Διαχείριση θεμάτων ανθρώπινου δυναμικού (π.χ. προσλήψεων, αδειών, αξιολογήσεων – απόδοσης, εκπαίδευσης κτλ.)
  • Επίλυση παραπόνων/προβλημάτων προσωπικού και πελατών
  • Καταγραφή αποθεμάτων, ετοιμασία παραγγελιών και έλεγχος παραλαβών
  • Διεξαγωγή ελέγχων και εξασφάλιση ζητημάτων ασφάλειας και υγείας και ποιότητας των προϊόντων
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων προϋπολογισμού του καταστήματος

Προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Marketing ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας στον τομέα της εστίασης ή λιανικού εμπορίου
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Άριστη γνώση Η/Υ και συστημάτων
  • Εξοικείωση με δείκτες μέτρησης απόδοσης (KPIs)

Επιθυμητές δεξιότητες:

  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Στοχοθεσία και Επίτευξη στόχων
  • Στρατηγική σκέψη και Αποφασιστικότητα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Κατανόηση αριθμητικών και στατιστικών αποτελεσμάτων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και άμεσης Eπίλυσης προβλημάτων

Προσφέρουμε: Ελκυστικό πακέτο απολαβών, 13ος μισθός, ταμείο προνοίας κ.α.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας μπορείτε να μας προωθήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: [email protected] αναφέροντας τον ΚΩΔΙΚΟ: MNGR

Information

Cyprus, Limassol

Manager

Bakery

3 years ago

Experience Required:
3+ years
Education Required:
University Degree