ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟΥ

Full Time

Limassol

Posted on: 24/09/2019

Job Details

Industry-: Managerial
Job Description:-

Εταιρεία με έδρα τη Λεμεσό ζητά να προσλάβει έμπειρο σχεδιαστή και κατασκευαστή καλουπιών για μηχανές έκχυσης πλαστικού στην παραπάνω θέση.

Καθήκοντα :

Σχεδίαση και κατασκευή νέων Καλουπιών , Επιδιόρθωση και συντήρηση υφιστάμενων καλουπιών , Επικοινωνία με το τμήμα παραγωγής και R&D για γρήγορα αποτελέσματα , διαχείριση προσωπικού , Εκπαίδευση νέων μηχανολόγων στην τεχνογνωσία του καλουπιού και των μηχανών έκχυσης πλαστικού.

Προσόντα :

1. Πτυχίο μηχανολογίας ή παρόμοιο

2. Τουλάχιστον δεκαετή εμπειρία στον τομέα.

3. Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων Autodesk Inventor , Solid Works.

4. Πολύ καλή γνώση των μηχανών CNC , Ηλεκτροδιάβρωση και Injection.

5. Ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρεται ένα ιδιαίτερο ελκυστικό πακέτο απολαβών σε όποιους πληρούν όλα τα προσόντα και είναι έτοιμοι να αναλάβουν τη διεύθυνση ενός πλήρους εξοπλισμένου μηχανουργείου.

Αιτήσεις :

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να προσκομίσουν αποδείξεις των εργασιών τους μαζί με το Βιογραφικό τους σημείωμα και να τα αποστείλουν στο email : info@jobplacement.com.cy με τον τίτλο << Κατασκευαστής Καλουπιών >>.

Right First Banner Sidebar Banner 2